Günün Tarihi:23 Ekim 2020

Yüce ‘Gençlik büyük bir güç’


AK Parti Karapürçek İlçe Gençlik Kolları 6. Olağan Genel Kurulunda Başkanlığa Atilla Kılıçkan getirildi

Daha ileriye

AK Parti Karapürçek İlçe Gençlik Kolları 6. Olağan Genel Kuruluna Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer, Karapürçek İlçe Başkanı Ümit Bodur ve gençler katıldı.

Genel Kurul’da konuşan Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, “Teşkilatlarımız yenilenmeye devam ediyor. Devam eden arkadaşlarımız yeni bir azimle bayrağı daha ileriye götürmek adına bu davada yürüyecekler. Bu kutlu ve inançlı yolda birlikte adım atacak olmak bizler için çok önemli. Bu vesileyle kongremizin Karapürçek’e ve ilimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Ülkeye hizmet

Karapürçek İlçe Başkanı Ümit Bodur, “Gençlik kollarımız ve kadın kolları geleceğimizi oluşturan önemli unsurlarımızdır. Gençlerimizin dinamik enerjisi çalışmalarımı etkin bir şekilde yürütmememize yardımcı olmaktadır. AK parti seçme ve seçilme yaşını 18’e indirerek geleceğimiz olan gençlere ülkemize hizmet noktasında fırsat sunmuştur. Birlikte başarı sağlamak adına her projeyi birlikte yürüteceğiz. Kongremizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

2023 seçimleri

İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer, “Bugün burada kongre heyecanını yaşıyoruz. AK gençlik olarak milletimize hizmet yolunda ilerlemeye devam ediyoruz. Biz gençlik teşkilatları olarak ülkemizin AK Parti iktidarında yaşadığı değişim ve dönüşümü genç kardeşlerimize aktararak 2023 seçimlerinde en güçlü halimizle çıkmak istiyoruz. Yolumuz bahtımız açık olsun. Herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Partinin vizyonu

Başkan Ekrem Yüce, “Bizler güzel bir davanın neferleriyiz. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde 20 yıldır ülkemiz için, milletimiz için var gücümüzle çalışıyoruz. Sizlerin heyecanı, coşkusu, dava bilinci her seferinde bizi de gençleştiriyor. Partimizin vizyonu sizin omuzlarınızda yükselecek. Bunun bilincinde olarak hareket etmek, sizlere emanet edilen 2053, 2071vizyonlarını yılmadan, yorulmadan, geliştirerek sizden sonraki nesillere aktarmak en önemli görevinizdir” dedi.

‘Gururumuzsunuz’

Açıklamalarına devam eden Başkan Yüce, “Yaptığınız işler, yapacaklarınız, hem şehrimiz, hem milletimiz için harcadığınız enerji ile gururumuzsunuz. Sizler; yarınlarımızı emanet edeceğimiz geleceğimizsiniz. Sizler, ilimle, irfanla, ahlakla, sevgiyle ve saygıyla yarınlar için, bu ülke için mücadele ediyorsunuz. Ahlakınızla, enerjinizle, bilginiz ve inancınızla bu ülkenin gençliğini sizler temsil ediyorsunuz.İnancımız için, davamız için, ülkemiz ve milletimiz için “kim var?” diye sorulduğunda, her birinizin korkmadan, çekinmeden, tereddüt dahi etmeden “ben varım” diyeceğinizi biliyorum” dedi.

‘İnancım tam’

Yüce, “Türkiye’nin geleceği açık. Dünya’nın her yerinde varız. Bu kadar sıkıntılar arasında gayret etmeden hiçbir şey yapamayız. Geleceğimizin aydınlık olduğuna inancım tam.   Ben siz gençlerime bu konuda çok güveniyorum. Kendinizi asla hor görmeyin. Gençlik büyük bir güçtür. Her zaman bu gençliğinizin gereğini yapın. Bu gençlik bizlere çok farklı ufuklar getirecek” dedi.

12 Ekim 2020 , Pazartesi Bu haber toplam 2736 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU