‘200 bin hedefine az kaldı’15 Ekim 2020, Perşembe

‘Teşekkür ediyoruz’

Tever, sosyal medya hesabı üzerinden üye çalışmalarında en başarılı üç ilçe olan Söğütlü, Ferizli ve Sapanca ilçe teşkilatlarını ayrı ayrı tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Üye çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirten Tever, “AK Parti ailemizi genişletmeye, halkımızın bütün kesimlerini partimizle buluşturmaya devam ediyoruz. AK Parti teşkilatları olarak partimize gönül vermiş, Cumhurbaşkanımızın misyonuna ve vizyonuna sahip çıkan, her bir hemşehrimize ulaşmaya, onlarla bir araya gelmeye özen ve gayret gösteriyoruz. Bu noktada hemşerilerimize çok teşekkür ediyoruz, Sakarya’da her zaman AK Partimize ve Cumhurbaşkanımıza her dönemde büyük destek verdi” dedi.

 

160 bin üye

Tever, “Sahada da görüyoruz ki bu destek aynı şekilde devam etmektedir. Bu destek ve bu ilgi elbette bizlerin hem sorumluluğunu arttırmakta hem de çalışmalarımızda heyecanımızı arttırmaktadır. Gönül seferliği kapsamında başlattığımız üye çalışmalarında şu anda yeni 8-9 bin üyeyi partimize kazandırmış durumdayız. Sakarya’da 160 bin üye sayısına ulaştık. İnşallah bu yılsonuna kadar hedeflediğimiz üye sayısına ulaşmayı amaçlıyoruz” dedi.

 

Cumhurbaşkanı katılacak

Tever, “Kasım ayı başında da sayın Cumhurbaşkanımızın video konferans yöntemiyle katılacağı, 81 İl’de eş zamanlı olarak düzenlenecek olan ‘Yeni Üye Tanışma Programı’nı gerçekleştireceğiz. Sakaryalı hemşehrilerimize tekrardan partimize ve Cumhurbaşkanımıza sahip çıktıkları İçin çok teşekkür ediyorum. Üye çalışmamızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

 

Erdoğan Yıldız’a tebrik

Başkan Tever, Ferizli İlçe Teşkilatında İlçe Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan ve üye seferberliği çalışmalarında Ferizli’de tek başına 407 üye yapan Erdoğan Yıldız’ı da ayrıca tebrik ederek, gayretli ve azimli çalışmaları için teşekkürlerini sundu. 

Bu haber toplam 2604 defa okundu.

Resim Galerisi