Günün Tarihi:31 Ekim 2020

Müdürden sıcak karşılama


Akyazı Ahmet Hasnun Tunçsoy İlkokulu Müdürü Mehmet Salih Şahin, yüz yüze eğitimin başlamasıyla öğrencilerini sıcak bir şekilde karşıladı.

Hijyen ortamı

Uzun süredir öğrencilerinden ayrı kalan Okul Müdürü Şahin, yüz yüze eğitimin başladığı ilk gün öğrencilerini kapıda karşılayarak ‘çok şükür kavuşturana’ diyerek heyecanını dile getirdi Müdür Şahin, “Okulumuzda pandemi konusunda alınması gereken bütün  tedbirlerin eksiksiz bir şekilde alındı. Aylardan beri uzak kaldığımız çocuklarımızı en iyi şekilde eğitmek ve onlar için gerekli olan hijyen ortamı sağlamak bizim asli görevimizdir. Bizde okul idaresi ve öğretmenler olarak bunun bilincinde olarak yapılması gereken ne ise hepsini eksiksiz bir şekilde yapacağız” dedi.

 

Yeni binasında

Öte yandan Nilüfer Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi de tekrar yüz yüze başlayan yeni eğitim dönemine yeni binasında başladı. Bilindiği gibi eski adıyla Kız Meslek Lisesi olarak tanınan daha sonra Nilüfer Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak değiştirilen okul yıllarca Ada Caddesi üzerinde bulunan eski binasında öğrencilere hizmet vermiş, daha sonra Batakköy Mahallesi sınırları içinde okullar bölgesi diye tabir edilen yerde yapılan yeni binasına taşınmıştı.

17 Ekim 2020 , Cumartesi Bu haber toplam 1040 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU