Günün Tarihi:19 Mayıs 2021

Tarih öğretmenleriyle toplantı


Öğretmenlerle zümre toplantılarına Zoom platformu üzerinden devam eden İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, tarih dersi zümre başkanlarıyla bir araya geldi.

İl genelinde

Salgın döneminde yapılan çalışmaların değerlendirildiği İl Millî Eğitim Müdürlüğü Bilgi-İşlem Birimi'nin teknik desteğiyle gerçekleşen toplantıya tüm ilçelerden tarih dersi zümre başkanı öğretmenler katıldı.  Öğretmenlerin, eğitim faaliyetlerinin yürütülmesinde çok önemli aktörler olduğunu belirten İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, “Yaşanan olağanüstü dönemde aldığımız tedbirlerle öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin her zaman yanındayız. İlimiz genelinde imkânı olmayan öğrencilerimiz için EBA Destek Noktalarımızı yaygınlaştırdık” dedi.

 

ÖDM açılacak

Durmuş, “Bu süreçte eğitim alanındaki gelişmeleri, Bakanlığımızın yayımladığı Dünyanın Eğitim Gündemi Bülteni'ni yakından takip ederek öğrencilerimize çok daha faydalı olabiliriz. İlimizde kurduğumuz Öğretmen Destek Merkezimiz (ÖDM) yakın zamanda faaliyete geçecek. Sizlerden aldığımız enerjiyle biz de imkânlarınızı daha da arttırmak için elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz. Sanal müzelerin tarih öğretimi için açılması sevindirici bir gelişme. Sizlere güveniyoruz. Hep beraber bu salgından kurtularak normal yaşamımıza bir an önce dönmeyi arzuluyoruz.” dedi. 

17 Ekim 2020 , Cumartesi Bu haber toplam 1272 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU