Günün Tarihi:5 Aralık 2021

Bülbül CHP’yi sert eleştirdi


MHP Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, Türkiye’nin gündeminde bir erken seçim bulunmadığını ancak CHP’nin erken seçimi gündemde tutmaya çalışarak, Türkiye’nin beka mücadelesini baltalamaya çalıştığını ifade etti.

Erken seçim yok

CHP’li Özgür Özel’in açıklamalarına tepki gösteren Bülbül, “ 15 Temmuz hain darbe girişimi sonrasında net bir şekilde anlaşılmaktadır ki; Türkiye düşmanlarının hain emellerine hizmet vazifesi, CHP ve dostlarına verilmiştir.  CHP almış olduğu bu vazifeyi işporta usulüyle yürütmekte, nerede bir istismar alanı görse, tezgâhı oraya açmaktadır. Özgür Özel yapmış olduğu basın toplantısında erken seçim meselesini gündemde tutmaya çalışmış. Oysa ne milletin ne de devletin gündeminde erken seçim vardır.  CHP’li Özel sosyal ve ekonomik meseleler üzerinden kaos ve kriz çığırtkanlığı yapmaktadır.  CHP ekonomik kriz ve erken seçim tartışmalarıyla, toparlanma sürecinde olan ekonomide belirsizlik ve tedirginlik yaratmaya çalışmaktadır. CHP milletimizin ve devletimizin Anavatan’da, Mavi Vatan’da ve Yavru Vatan’daki beka mücadelesini erken seçim tartışmalarıyla baltalamaya çalışmakta, ülkemizin haklarını gasp etmeye çalışan muhasım güçlere gönüllü partnerlik yapmaktadır.”

MHP-CHP farkı

Bülbül, “MHP ise önce Ülkem ve Milletim anlayışı ile her türlü bedeli göze almış ve alabilecek olan büyük bir şuur abidesidir. MHP’nin geçmişte gündeme gelen erken seçim talepleri ile CHP’nin erken seçim talebi arasında, önemli farklar bulunmaktadır.  MHP her defasında Türk Milletine tezgâh kurmaya çalışan şer odaklarının planlarını yerle bir etmek için erken seçim talep etmiştir. Netice olarak da bu oyunlar bozulmuştur. CHP ise Türk Milleti’ne ve Türkiye’ye düşmanca emeller besleyenlerin ekmeğine yağ sürmek için erken seçim talep etmektedir.  CHP’nin ortaya koyduğu bu siyaset, Milli olmaktan uzak samimiyetten yoksundur. Bu haliyle CHP bir muhalefet partisi olmaktan çok Milli Güvenlik sorunu haline gelmiştir” diye konuştu.

 

19 Ekim 2020 , Pazartesi Bu haber toplam 229 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU