Günün Tarihi:17 Nisan 2021

Balkan dernekleri toplanıyor


Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanvekili Vedat Selamet tarafından, ilimizde faaliyet gösteren Balkan kökenli 8 dernek yöneticileri ve üyeleri ile genişletilmiş toplantı yapılacağını duyurdu.

Dostluk toplantısı

Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanvekili Vedat Selamet, dernek yönetimi olarak Sakarya’da faaliyet gösteren tüm Balkan derneklerinin yöneticileri ve mensupları ile genişletilmiş dostluk toplantısı ve  sempozyum yapılması konusunda karar aldıklarını söyledi. Vedat Selamet, Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Aytaç Demirci ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte düzenlenecek toplantıda “ Birlik, beraberlik ve dostlukların daha fazla pekişmesini istiyoruz” dedi.

Zamanı belirlenecek

Başkanvekili Selamet büyük Balkan buluşmasının önümüzdeki ay yapılmasını arzu ettiklerini belirterek, “Sakarya genelinde faaliyetlerini sürdüren Balkan kökenli derneklerimiz aslında tek  vücut halindedir. Ancak dernek sayısı biraz fazla olduğundan sanki hemşerilerimiz dağınık gibi görülüyor, bizde bunu göz önüne alarak Başkanımız Aytaç Demirci ve yöneticilerimiz ile genişletilmiş toplantı yapma kararı aldık, toplantımızın çok güzel sonuçlar vereceğinden hiç şüphemiz yok, şimdiden hayırlara vesile olsun” dedi.  Vedat Selamet toplantı çalışmalarının bitirildiği zaman tarihi ve yeri konusunda duyuru ve davetlerin yapılacağını sözlerine ekledi. 

 

21 Ekim 2020 , Çarşamba Bu haber toplam 459 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU