Sağlıkçılara önemli destek21 Ekim 2020, Çarşamba

Spor kompleksleri

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, Sağlık Sen Sakarya Şube Başkanı Abdullah Sönmez, Başkan Yardımcısı Veli Azkın ve Birim Sorumlusu Selçuk Çimen’i ağırladı.

Sağlık Sen Sakarya Şube Başkanı Abdullah Sönmez, “Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzden Kovid- 19’la mücadele eden sağlık çalışanlarımızın, ilimizdeki tüm spor komplekslerinden istifade etmeleri ve bu zor süreçte eksik kalan spor aktivitelerini yerine getirmek, moral ve motivasyon açısından sağlık çalışanlarımız adına tesisler konusunda destek talebinde bulunduk” dedi.

Teşekkür etti

Sönmez, “İl Müdürümüz Arif Özsoy’da bizleri kırmadı. Yüzme havuzu, Cimnastik Salonu, Yenikent Spor Salonu başta olmak üzere tüm tesislerin kapılarının sağlık çalışanlarının hizmetinde olduklarını söyledi. Bizler de, Sakarya’lı sağlıkçılar olarak, İl Müdürümüz Arif Özsoy’a teşekkür ediyoruz” dedi.

Milletin hizmetinde

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy’da, “Tüm tesislerimiz milletimizin, devletimizin hizmetindedir. Sağlık çalışanlarımız için daha önce kamp etkinliği düzenlemiş ve karantina sürecinde de yurtlarımızı sağlığın hizmetine vermiştik. Sağlıkçılarımız için, bütün tesislerimizin kapısını ardına kadar açtık. Vatandaşlarımızın sağlığı için, salgın sürecinde gecesini gündüzüne katan tüm sağlık çalışanlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu. Sağlık Sen Sakarya Şube Başkanı Abdullah Sönmez, Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy’a, üzerinde Memur Sen Kurucu Başkanlarından ve anı zamanda yedi güzel adamdan biri olan Mehmet Akif İnan’ın yazdığı şiir olan tabloyu akdim etti.

Bu haber toplam 13251 defa okundu.