Günün Tarihi:16 Haziran 2021

Sağlıkçılara önemli destek


Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce, salgın sürecinde gece-gündüz demeden çalışan sağlıkçılara moral verecek uygulama hayata geçiriliyor. Sağlıkçılar tüm tesislerin imkanlarından faydalanarak hizmet alacak.

Spor kompleksleri

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, Sağlık Sen Sakarya Şube Başkanı Abdullah Sönmez, Başkan Yardımcısı Veli Azkın ve Birim Sorumlusu Selçuk Çimen’i ağırladı.

Sağlık Sen Sakarya Şube Başkanı Abdullah Sönmez, “Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzden Kovid- 19’la mücadele eden sağlık çalışanlarımızın, ilimizdeki tüm spor komplekslerinden istifade etmeleri ve bu zor süreçte eksik kalan spor aktivitelerini yerine getirmek, moral ve motivasyon açısından sağlık çalışanlarımız adına tesisler konusunda destek talebinde bulunduk” dedi.

Teşekkür etti

Sönmez, “İl Müdürümüz Arif Özsoy’da bizleri kırmadı. Yüzme havuzu, Cimnastik Salonu, Yenikent Spor Salonu başta olmak üzere tüm tesislerin kapılarının sağlık çalışanlarının hizmetinde olduklarını söyledi. Bizler de, Sakarya’lı sağlıkçılar olarak, İl Müdürümüz Arif Özsoy’a teşekkür ediyoruz” dedi.

Milletin hizmetinde

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy’da, “Tüm tesislerimiz milletimizin, devletimizin hizmetindedir. Sağlık çalışanlarımız için daha önce kamp etkinliği düzenlemiş ve karantina sürecinde de yurtlarımızı sağlığın hizmetine vermiştik. Sağlıkçılarımız için, bütün tesislerimizin kapısını ardına kadar açtık. Vatandaşlarımızın sağlığı için, salgın sürecinde gecesini gündüzüne katan tüm sağlık çalışanlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu. Sağlık Sen Sakarya Şube Başkanı Abdullah Sönmez, Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy’a, üzerinde Memur Sen Kurucu Başkanlarından ve anı zamanda yedi güzel adamdan biri olan Mehmet Akif İnan’ın yazdığı şiir olan tabloyu akdim etti.

21 Ekim 2020 , Çarşamba Bu haber toplam 13227 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU