Günün Tarihi:17 Nisan 2021

Akyazılıların sorunlarını dinledi


Gelecek Partisi İl Başkanı Ender Serbes ile Akyazı İlçe Başkanı Hüseyin Güler, ilçesindeki esnafları ziyaret ederek, sıkıntılarını dinledi.

Büyük sorunlar

İl Başkanı Ender Serbes ve ekibi, ilk önce Gelecek Partisi Akyazı ilçe Başkanı Hüseyin Güler ile görüştü.  Serbes ve Güler daha sonda ilçedeki esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Sorunları not alan başkanlar, gündeme getireceklerini ve çözülmesi için çalışacaklarını söyledi.  Akyazılılara teşekkür eden Başkan Serbes, “Esnafın, çiftçinin, iççilerin kısaca toplumun her kesiminin büyük sorunları  var. Bu sorunlar aslında çözümsüz değil. Yeter ki toplumun sesini kulak verilsin. Biz bunun için sahadayız. Şeffaf, adil, liyakatli, kararlı, samimi bir ekiple tüm bu sorunların üstesinden gelinebilir. Gelecek Partisi’nin kadroları buna hazır. Milletimiz sorunları bize iletiyor. Çünkü Gelecek kadroları her zaman  milletin emrinde olmaya devam edecek.”

 Birlikte omuzluyoruz

İlçe Başkanı Güler ise, ziyarette gösterdikleri sıcak ilgi ve yakınlık sebebiyle memnuniyetini dile getirerek hemşerilerine teşekkür ederek, “Gelecek Partisi ülkemizin ve milletimizin tüm sorumluluğunu ve yükümlülüğünü üzerine almıştır. Taktir edersiniz ki, yeni bir partinin teşkilatlanması büyük emek ister. Çıktığımız bu yolda gönüllü olarak bazen ailenizden, işinizden ve kendinizden feragat etmeniz gerekir. Bu yüzden hep birlikteyiz, birlikte yürüyoruz, partimizi birlikte omuzluyoruz” dedi.  

27 Ekim 2020 , Salı Bu haber toplam 705 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU