Günün Tarihi:7 Mart 2021

Saadet divanı toplandı


Saadet Partisi (SP) İl Başkanlığı Ekim Ayı İl Divanı toplantısında vatandaşın ve çiftçinin sorunlarına değinildi.

Deprem unutulmadı

 Sakarya Teşkilatı Teras katında yapılan toplantıya Saadet Partisi Trabzon ili Araklı ve Erenler Belediye eski Başkanı Ömer Bektaş katıldı.  İl Divan toplantısında konuşan SP Sakarya İl Başkanı Fahrettin Abay, merkez üssü İzmir Seferihisar’da meydana gelen depremde vefat eden vatandaşlara başsağlığı ve yaralılara da acil şifalar diledi. Abay, “Çiftçilerimiz toprağını terk ediyor. 2002 yılında buğday üreticisi çiftçilerimiz 1 ton buğdayı sattığında 22 tane çeyrek altın alırken, bugün ise 1 ton buğday satan çiftçi sadece 2 çeyrek altın alıyor. Aradaki 20 altın birilerine peşkeş çekiliyor. Bugün özellikle vatandaşlar her alanda kaybederken, kimlerin kazandığına bir bakılması gerekiyor. Ülkenin manzarası ayan beyan ortaya çıktı. Vatandaşın bankalara olan borcu 800 milyara dayanırken, bankaların kârı yüzde 38 oranında arttı ve ekonomik politika faiz üzerine inşa ediliyor” dedi.

Davamız İslam

Saadet Partisi Trabzon ili Araklı ve Erenler eski Belediye Başkanı Ömer Bektaş, teşkilat çalışmalarında yöneticilerin modern çalışma metotları hakkında bilgi alışverişinde bulunarak, “Hastalık ve ölümün dışında bir mazeret yoktur. İlçe başkanları haftalık toplantılarına büyük hassasiyet gösterecek ve yönetimi tam kadro çağıracak. Bu davada emeklilik yok, emeklilik ölümle başlar. Bizim davamız İslam’dır. İnsanlığın kurtuluşu ancak İslam ile mümkündür. İslam ise Allah’ın yapısıdır. Bu dava için çalışmak herkese nasip olmaz. O sizi seçti ve buraya oturttu. Bu hak davanın başarısını ne bir gün öne alabilirsiniz, ne de bir gün geciktirebilirsiniz. Bütün mesele bu şerefli davada nasıl imtihan vereceğimizdir” dedi.

3 Kasım 2020 , Salı Bu haber toplam 637 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU