Günün Tarihi:7 Mayıs 2021

‘Sorumluluğumuzun bilincindeyiz’


Türk Büro Sen Sakarya Şube Başkanı Kenan Toka, Vali Çetin Oktay Kaldırımı makamında ziyaret etti.

Projelerimizi arz ettik

Ziyaret hakkında açıklama yapan Başkan Toka, “Sakarya Valimiz sayın Çetin Oktay Kaldırım beyin yoğun iş temposuna bizde iştirak ederek başta tüm kamu çalışanlarımız olmak üzere hizmet kolumuza bağlı kurumlarda çalışanlarımızın talep ve beklentilerine yönelik sendikamız Türk Büro-Sen Sakarya Şubesi olarak çalışmalarımızı ve kamu personelinin faydasına olacak projelerimizi arz ettik. Misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ederiz” dedi.

Konuların takipçisiyiz

Konuşulan konuları belirten Toka, “Kovit -19 virüs salgın ile mücadele için HES kodu uygulaması, taltif ve takdir e nail olan personellere iade-i itibar, resmi daireler kampüsünde çalışanlar için bölgede kreş talebinin karşılanması, kurumlarda personel yeterliliğine uygun esnek/dönüşümlü çalışma sistemine geçilmesi, personel eksikliklerinin giderilmesi,  hasarlı olan kamu hizmet binalarına bir an önce çözüm bulunması gibi birçok birikmiş konularla ilgili yaptık. Verilen yetki sorumluluğumuzun bilincindeyiz, talep edilen konuların takipçisiyiz” dedi.

5 Kasım 2020 , Perşembe Bu haber toplam 2700 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU