Günün Tarihi:16 Haziran 2021

İYİ Adapazarı’na yeni divan


İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı yönetim kurulu toplantısında Divan Kurulu değişti.

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı ekibi saha çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdürürken, yapılan son yönetim kurulu toplantısı ile Divan Kurulu’nda değişikliğe gidildi. Değişiklik hakkında açıklama yapan Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı, “İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı olarak yarın seçim olacakmış gibi çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu süreçte daha hızlı, daha etkin, daha katılımcı bir çalışma için, Divan Kurulumuz da revizyona gittik. Yapılan görev değişimi partimiz ve teşkilatımız için hayırlı olsun. Her geçen gün kadromuzu güçlendirmeye devam ediyoruz, etmeye devam edeceğiz” dedi. 

 İşte yeni divan

Başkan Serdip Dokumacı, Teşkilat Başkanı Gürkan Gezgin, İlçe Sekreteri İhsan Şener, Siyasi İşler Başkanı Hitay Atalay, Hukuk ve Seçim İşleri Başkanı Emre Angın, Kadın Politikaları Başkanı Saliha Konuk, Mali İşler Başkanı Fatih Aygündüz, Uluslararası İlişkiler Başkanı M. Ferit Suzhun, Gençlik Politikaları Başkanı İsmail Zortul, STK’lardan Sorumlu Başkan Özlem Arsoy, Eğitim Politikaları Başkanı Aziz Soylu, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Murat Aşık, Ekonomi Politikaları Başkanı Şenol Akyıldız, Milli Güvenlik Politikaları Başkanı Raşit Akovalıgil, Kalkınma Politikaları Başkanı Hasan Sarı, Toplumsal Politikalar Başkanı Sebahattin Çalışkan, Teşkilat Komisyonu Başkanı Gürcan Bekler, Kadın Politikaları ve Kadın Hakları Komisyonu Başkanı Hesna Sümer, Halkla İlişkiler Komisyonu Başkanı Esra Kurne Akın, Üyelik İşleri Komisyon Başkanı Baykul Özaydın.

 

12 Kasım 2020 , Perşembe Bu haber toplam 3019 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU