Günün Tarihi:18 Mayıs 2021

Üyelerle gündem konuşuluyor


Sakarya Sanayicileri ve İşadamları Derneği Başkanı Ümit Karayaka ve yönetimi, üye firmaları yerinde ziyaret ederek gündeme dair istişare ediyor.

SASİAD yönetimi, yeni üye Karasu Mermer Özgür Karakaş, Müftüoğlu Kardeşler Bünyamin Müftüoğlu, Fuar Mobilya Mustafa Sinan Odabaş, Bes Yapı Beşir Aydın ve Ser-Vizyon Mutfak Haluk Çorlu’yu yerinde ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldı.  SASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Karayaka, “Pandeminin yarattığı tüm olumsuzluklara rağmen, iş dünyası olarak zor şartlar altında çalışarak, üretmeye, istihdama ve ülke ekonomisine katkı sağlamaya çalışıyoruz” dedi. Ziyarete Başkan Ümit Karayaka, yönetim kurulu üyeleri Sercan Kaldan, Erdal Zafer Başer ve Genel Sekreter Ferhat Ateş hazır bulundu. 

 

12 Kasım 2020 , Perşembe Bu haber toplam 6231 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU