Günün Tarihi:16 Haziran 2021

AK Kadınlarda yeni görevler


Geride bıraktığımız haftanın sonunda 6.olağan genel kurulunu yapan AK Parti Akyazı Kadın Kolları, yaptığı ilk Yönetim Kurulu toplantısında görev taksimini yaparak görevine resmen başladı.

İşte yeni ekip

Nurten Birincioğlu’nun başkanlığında oluşan AK Parti Akyazı Kadın Kollarında; Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Perihan Akbayrak ve yardımcısı Zeynep Karacan, Teşkilat Başkanı Emine Kır ve yardımcısı Gülsen Çakmakçı, Seçim İşleri Başkanı Sevinç Bucak ve Yardımcısı Ayşe Yaşar, Sosyal Medya ve Tanıtım Başkanı Nagehan Yılmaz ve yardımcısı Fatma Balaban, Sosyal İşler Başkanı Kadriye Hayırlı ve yardımcısı Bağdagül Aydın, Yerel Yönetimler Başkanı Şerife Uzungüngör ve yardımcısı Sümeyra Güzel, Halkla İlişkiler Başkanı Şeymanur Türkan ve yardımcısı Hülya Kütükçü, Mali İşler Başkanı Sevil Sarıhan ve yardımcısı Şeyma Koruyucu, İlçe Sekreteri Sena Sevencan ve yardımcısı Beyzanur Demirtaş ile ARGE Başkanı Hava Türkmen seçildi.

Çalışma zamanı

İlk toplantısını yapan ve görev taksimini gerçekleştiren AK Parti İlçe Kadın Kolları’nın çiçeği burnunda yeni Başkanı Nurten Birincioğlu, “Kongremizi ve görev taksimimizi hayırlısı ile yaptık. Şimdi çalışma zamanı. Bizde kollarımızı sıvayıp çalışmalarımıza başladık” dedi.  AK Parti Akyazı Kadın Kollarının 6.oloğan kongresinde 19 Yönetim Kurulu asil ve yarısı olan 10 da Yönetim Kurulu yedek üyesi ile 62 asıl İl Delegesi ve 31 yedek il delegesi seçilmişti. 

13 Kasım 2020 , Cuma Bu haber toplam 5952 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU