Günün Tarihi:5 Aralık 2020

‘Ortak paydamız Sakarya’


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ve Sakarya Ticaret Borsası ev sahipliğinde gerçekleştirilen Sakarya Oda ve Borsa Müşterek Yönetim Kurulları online toplantısı yapıldı.

Toplantıya katılım

Toplantıya ayrıca SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Talip Kuriş, Başkan Yardımcıları Cem Gün, Yüksel Avşar, Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı ve Meclis Başkanı Avni Uçar, SATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Doğan Çatalbaş, Yönetim Kurulu Üyesi Yılmaz Dünya ve Bünyamin Müftüoğlu, Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyeleri,  Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası ile Akyazı Ticaret Borsası Temsilcileri de iştirak etti.

 

Sakarya ekonomisi

Oda ve borsaların üyelere yönelik çalışmaları, Sakarya’nın ekonomik geleceği yönündeki planları ile ilgili değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ konuşmasına yakın zamanda hastalık sonucu hayatını kaybeden Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Yalçın Karaçayır’a taziyede bulundu.

 

İşbirliği halinde

Başkan Altuğ, “Sakarya oda/borsaları olarak öncelikle üyelerimizden ve üst kuruluşumuz TOBB’dan aldığımız destek ile bu şehri ekonomi başta olmak üzere birçok konuda ileriye götürmeyi kendimize sorumluluk olarak görüyoruz. İlimiz iş dünyasına hizmet eden oda ve borsalar olarak yıllardır birbirimizle sürekli iletişim ve işbirliği halinde çalışıyoruz. Ülkemizin ve tüm dünyanın içinde bulunduğu bu zorlu süreçte bizler de birlik olarak üyelerimizin ve Sakarya iş dünyasının yanında olmaya çalıştık. Sakarya oda/borsaları olarak ortak paydamız her zaman Sakarya olacak ve bu amaçla da birliğimizden taviz vermeden çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Salgın süreci

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı ise, “ Sakarya oda ve borsaları olarak 4 ayda bir bu gibi toplantıları gerçekleştirerek üyelerimiz başta olmak üzere Sakarya’nın gelişimi için işbirliği çalışmalarına önem veriyoruz. Büyük çaplı bir salgın sürecinden geçiyoruz ve bu salgına yönelik tedbirlerin gerektirdiği şekilde üyelerimize ve şehrimize hizmet etmeye devam ediyoruz” dedi.

 

19 Kasım 2020 , Perşembe Bu haber toplam 4767 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU