Günün Tarihi:5 Aralık 2020

DEVA’dan kongre teşekkürü


Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada 1. Olağan Kongreye katılan başta Genel Başkan Ali Babacan olmak üzere tüm misafirlere teşekkür edildi.

Yoğun ilgi vardı

DEVA Partisi’nden yapılan açıklamada, “Sakarya İli 1. Olağan Kongremize katılmak  ve bir dizi temasta bulunmak üzere şehrimize teşrif eden Genel Başkanımız Ali Babacan’ı otoban  gişelerinde geniş bir katılımla karşılayan partililerimiz ve vatandaşlarımız coşku içerisinde, uzun bir  konvoy eşliğinde il başkanlığımıza hareket ettiler. İl başkanlığı binasında kısa bir süre partililer ve vatandaşlarla görüşen genel başkanımız, daha sonra İl Başkanımız Mehmet Erdoğan ile birlikte il başkanlığı hizmet binamızın açılışını gerçekleştirdi. Açılıştan sonra, önce Uzun Çarşı’da ardından Çark Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarımızla bir araya gelen Genel Başkanımız Ali Babacan ve beraberindeki heyeti vatandaşlarımız ve esnaflarımız yoğun bir ilgiyle karşıladılar.”

Teşekkür

“Pandemi tedbirleri nedeniyle salona girebilenlerden daha fazla partilimizin ve vatandaşımızın maalesef salon dışından takip etmek durumunda kaldığı kongremizde Türkiye, dünya ve Sakarya gündeminden örneklerle açıklamalar yapan Genel Başkanımız Ali Babacan’a, partimizin ilimizdeki tüm ilçe başkanları ve il teşkilat mensupları kendilerini takdim etti.  Bu toplantının ardından tüm teşkilat mensuplarımızla genel başkanımızı devam eden kongre programına  yetiştirmek üzere kongre salonumuzdan uğurladık. Bu arada Partimizin Genel Başkan Yardımcısı ve Gençlik Politikaları Başkanı Av. Doğa Şanlıoğlu kongre merkezimizde öğleden önce 13. Gençlik Buluşmaları kapsamında gençlerle bir araya gelerek onların düşünce, istek, beklenti ve eleştirilerini not etti.   Sakarya kamuoyunun da büyük bir merak içerisinde beklediği kongremizin coşku içerisinde gerçekleşmesinde emeği geçen tüm paydaşlara DEVA Partisi Sakarya İl Başkanlığı olarak sonsuz teşekkürlerimizi arz ederiz.”

 

21 Kasım 2020 , Cumartesi Bu haber toplam 589 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU