Günün Tarihi:7 Mayıs 2021

Müdürden çocuklara mesaj


Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü nedeniyle mesaj yayımladı.

Güzel ortam

İl Emniyet Müdürü Kaya mesajında, “Çocuk bugünün yarını, yarının umududur. Bir ülkenin geleceği çocuklardır, onlar geleceğimizin teminatıdır. İnsanın yaşamı boyunca geçirdiği evrelerden biri olan çocukluk dönemi, gelişim evreleri içerisinde özel bir dönem olarak tanımlanmaktadır. Bu nedenle çocukların özel bir duyarlılığa ve özel bir korunmaya ihtiyaçları vardır. Geleceğimiz olan çocuklarımızı onlara daha güzel bir ortam sunduğumuzda geleceğimizi teminat altına almış oluruz.”

 

Çocuk şube

“Çocukların gelişimsel özelliklerini, gereksinimlerini ve sorunlarını bilen, çocukla ilişkisinde uzmanlaşmış, doğru ve etkili iletişim becerilerine sahip,  Çoçuk Şube Müdürlüğü personellerimiz sayesinde,  çocukların sorunlarına müdahalede daha etkin ve verimli sonuçlar alıyoruz. Bizler için çok değerli olan sevgili çocuklarımızın "Dünya Çocuk Hakları Günü" nü kutluyor, tüm çocuklarımızın gözlerinden öpüyor, sağlıklı ve huzur dolu bir yaşam diliyorum” dedi.

 

21 Kasım 2020 , Cumartesi Bu haber toplam 175 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU