Günün Tarihi:22 Ocak 2021

Başkan Sofuoğlu’ndan anlamlı hediye


Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu ve Eğitimden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mesut Yılmaz, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım'ı ziyaret ederek ilimizin plaka kodu ve ismi yazılı Sakaryaspor formasını hediye etti.

Merkeze ziyaret

Sakarya Ülkü Ocakları'nın yapmış olduğu faaliyetler hakkında Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım'a bilgilendirme yapan Soyhan Sofuoğlu, ilimizin plaka kodu ve ismi yazılı Sakaryaspor formasını hediye etti. Ziyaretten memnuniyetini belirten Genel Başkan Yıldırım, Sakaryalı hemşerilerimize selamını gönderdi. Ülkü Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu Genel Genel Başkan Yardımcısı Ömer Şanlı'yı da ziyaret eden ve çalışmalar hakkında bilgi veren Soyhan Sofuoğlu, daha sonra Ülkü Ocakları Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Av. Abdülaziz Sekban ile de görüştü.

Düşük maliyetle

Türk gençliğinin eğitimine ve genel kültürüne katkıda bulunmak için Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından hazırlanan, öz değerlerimizle beslenen, eğlendirirken öğreten yepyeni bir dijital platform www.BilgiOcakta.com'un Türk milletinin hizmetine başladığını söyleyen Abdülaziz Sekban, “Piyasada yüksek maliyetlere satılan Hızlı Okuma programının Ülkü Ocakları Genel Merkezimiz tarafından özenle hazırlanıp, çok düşük maliyetler ile Türk milletinin hizmetine sunulacak. Bilgi Ocakta uygulaması ile ÖSYM, KPSS, ALES hazırlık programları, testler, uygulamalı dersler, video ders anlatımı ve bir çok alanda öğrencilerimize katkıda bulunacak” dedi. Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu, özenle hazırlanmış olan ve her yaş grubuna hitap eden bu program için emeği geçenlere teşekkür etti.  

23 Kasım 2020 , Pazartesi Bu haber toplam 829 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU