Günün Tarihi:7 Mayıs 2021

Hendek’te iki tarla daha satıldı


Hendek Belediyesi 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu 45’nci Maddesine istinaden açık teklif artırma usulüne göre 2 adet tarlanın satış ihalesi gerçekleştirdi.

İhaleye katılım

İhaleyi Hendek Belediye Başkanvekili Hüdaverdi Bahadır yönetirken, Encümen üyeleri MHP Grup Başkanvekili Yaşar Aygüneş, AK Parti Grup Başkanvekili Hamit İsmailoğlu, Yazı İşleri Müdürü Onur Üstüncan ve Mali Hizmetler Müdürü Adem Dilaveroğlu ile teklif veren vatandaşlar katıldı. 

 

İki tarla için

Ortaköy, Paşaköy ve Sarıyer mahallelerinde Hendek Belediyesine ait tarla vasfındaki 19 adet taşınmaz için istekliler, ihale şartnamesine göre gerekli belgelerini tamamlayarak 27 Kasım Cuma günü Emlak ve İstimlak Müdürlüğüne teslim etti. Paşaköy’de bulunan iki tarla için Hendek Belediyesi Toplantı salonunda ihaleye çıkıldı. Hüdaverdi Bahadır ihalenin hayırlı olmasını dileyerek katılımcılara teşekkür etti

 

İhaleye alanlar

Yapılan ihalede Paşaköy mahallesinde 124 bin 513,20 lira muhammen bedelle satışa çıkarılan tarla için 2 istekli katıldı. İhale 6.tur açık artırmada 149 bin lira ile Ahmet Pırıltı’da kaldı. Yine aynı mahallede 231 bin 622,05 lira muhammen bedelle satışa çıkarılan tarla için tek istekli katıldı. İhale 240 bin lira ile Ferruh Kocabıyıklar’da kaldı.

1 Aralık 2020 , Salı Bu haber toplam 8310 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU