Günün Tarihi:26 Ekim 2021

En modern fidanlık olacak


Sakarya Orman Bölge Müdürü Ziya Polat, Hendek Fidanlık Şefliği’nde yapılması planlanan, drenaj tesisi için arazide incelemelerde bulundu.

İnceleme yapıldı

Hendek Fidanlık Şefliği’nde ki incelemede Bölge Müdürü Ziya Polat’a, Bölge Müdür Yardımcısı Halil Karademir, Emekli Orman Mühendisi Ramazan Topak, OMO Sakarya Şube Başkanı Vedat Dilaver, ODÜH Şube Müdürü Hacer Dilaver, Hendek Fidanlık Müdürü Vekili Didem Tozan ve fidanlık çalışanları eşlik etti.  Hendek Fidanlık Şefliği’nde, yapılması planlanan drenaj tesisi, fizibilite çalışmaları yerinde incelendi.

Desteğe devam

Çalışmaları takip ettiklerini belirten Müdür Polat, “Hendek Fidanlık Şefliğinde, altyapı  çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Bu çalışmaların hızlı bir şekilde tamamlanabilmesi için, her türlü idari ve teknik desteği vermeye devam edeceğiz. Hedefimiz, Hendek Fidanlık Şefliğini bölgenin en modern fidanlığına kavuşturmaktır” dedi. Aynı zamanda Müdür Polat, altyapı  ve fidan üretim çalışmalarında emeği geçen, tüm fidanlık çalışanlarına başarılar diledi. 

4 Aralık 2020 , Cuma Bu haber toplam 667 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU