Günün Tarihi:24 Haziran 2021

Muhasebecilerde uzaktan eğitim


Sakarya Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odasında eğitimler uzaktan bir şekilde devam ediyor.

-seminer

7256 Sayılı bazı alacakların yeniden yapılandırılması ile bazı kanunlarda değişiklik yapılması– borç yapılandırması ve özellikli durumlar hakkında e- seminer eğitimini Sakarya SGK İl Müdürü Erhan Çavuş ve Sakarya Sosyal Güvenlik Denetmeni Şaban Kurtaran tarafından Sakarya SMMM Odası Youtube Sayfasından Gerçekleşmiştir.

 

Cevap buldu

Oda üyelerinin ve stajyerlerinin büyük katılım sağladığı canlı eğitimde yeni yapılandırma kanunu ile ilgili merak edilen tüm sorular cevap buldu. Oda Sekreteri Yıldıray Yılmaz yaptığı açılış konuşmasında pandemi nedeniyle yüz yüze eğitimlerin yapılmadığını, güncel konularla ilgili eğitimlerin e- eğitim olarak gerçekleştirdiklerini, bundan sonraki süreçte bu tür eğitimlerin mesleğin bir parçası olacağını belirtti. E – Semineri kaçıran ve tekrar izlemek isteyenler Sakarya SMMM Odası Youtube kanalını ziyaret edebilecek. 

12 Aralık 2020 , Cumartesi Bu haber toplam 949 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU