Günün Tarihi:5 Ağustos 2021

Müzik yarışmasında finaldeyiz


Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Gençler arası Kültür Sanat Yarışmaları’ kapsamında Türk Müziği Sola Erkek Kategorisinde ilimizi temsil eden Ahmet Gençer finale kaldı.

3 aşamada yapılıyor

Gençlerin geleneksel sanata ve kültüre sahip çıkan bireyler olarak yetişmesi amacıyla gençler arası Türk Müziği, Tiyatro, Şiir Okuma ve Bilgi Yarışmaları düzenleniyor. Yarışmalar, İl, Bölge ve Türkiye Finali olmak üzere 3 aşamada yapılıyor. Her yıl Ocak ayında Gençlik Merkezleri üzerinden yapılan yarışmalara bu yıl Sakarya damga vuruyor.

 

Temsil edecek

Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Gençler arası Kültür Sanat Yarışmaları kapsamında, Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünü bağlı Gençlik Merkezleri adına ilimizi temsilen Edirne’deki Marmara Bölge Finalinde Türk Müziği Solo Erkek Kategorisinde yarışmaya online katılan Ahmet Gencer birinci olarak adını Türkiye finallerine yazdırmıştı. Online olarak yapılacak Türkiye finallerinde Sakarya’yı temsil edecek Ahmet Gencer, geçtiğimiz günlerde Serdivan Gençlik Merkezi bahçesinde, canlı klip çekimine katıldı ve gösterdiği performans değerlendirilmek üzere yarışmaya gönderildi. 

15 Aralık 2020 , Salı Bu haber toplam 30825 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU