Günün Tarihi:17 Nisan 2021

‘Sakarya yazarlarını okumaya devam edecek’


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından geçtiğimiz ay “Sakarya Yazarların Okuyor” isimli kitap çekiliş kampanyası sosyal medya hesapları üzerinden gerçekleştirildi.

10 talihliye kitap

Sakaryalı 7 yazarın kitapları çekilişe katılarak kazanan 10 kişiye teslim edildi.  Kitapları SATSO’dan teslim alanlara da SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ tarafından takdim edildi.

 

İmzalı kitaplar

Toplam 2250 kişinin katıldığı çekiliş, SATSO54 İnstagram hesabı üzerinden gerçekleştirildi. Kültür ve sanata destek ve dahil olmak, sosyal sorumluluk anlamında öncülük etmek adına Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yapılan çalışmalar kapsamındaki çekilişte kazananlara kitaplar yazar imzalı şekilde teslim edildi.

 

Yoğun ilgi

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ kampanyanın şehrin edebiyat değerlerini tanıtmak, hatırlatmak kültür sanat anlamında şehrin etkinliğin artırmak amacıyla gerçekleştirildiğini belirterek, kampanyaya olan yoğun ilgiden de memnuniyet duyduklarını ve belirli aralıklarla benzer çalışmaların yapılacağını ifade etti.

 

Güçlü iletişim

Başkan Altuğ ayrıca, “Günümüz teknoloji dünyasında sosyal medyanın gücünün farkındayız ve hedef kitlelerimize bu mecralardan da ulaşmayı hedefliyor, Sakaryalılarımızla bu kanallar aracılığı ile de güçlü bir iletişim kurmayı hedefliyoruz. Bu çalışmamızın bir amacıda bu birlikteliği ve iletişimi güçlendirmektir. Kampanyamıza katılan herkese teşekkür ediyorum. Kazan talihlilerimiz de tebrik ediyorum. Sakaryalılar yazarlarını bu kampanyalarla okumaya devam edecek” dedi. Kazanan sosyal medya takipçileri de okumaya ve edebiyata teşvik etmek anlamında SATSO bu çalışmasının çok önemli olduğunu belirterek teşekkür ettiler.

 

 

15 Aralık 2020 , Salı Bu haber toplam 3836 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU