Günün Tarihi:7 Mayıs 2021

İYİ Parti gençlikte yeni yönetim


İYİ Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Yunus Aydemir’in yeni yönetim kadrosu belirlendi.

İYİ Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Yunus Aydemir başkanlığında yapılan toplantıda, yeni yönetim kurulu açıklandı. Yapılan düzenleme hakkında bilgi veren İYİ Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Yunus Aydemir, “Yeni yönetim kurulumuz vatanımıza, milletimize ve İYİ Parti teşkilatına hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

Yönetim listesi

İl Gençlik Kolları Başkanı Yunus Aydemir,  İl Sekreteri  Sinan Hocaoğlu, Teşkilat İşlerinden Sorumlu İl Yönetim Kurulu Üyesi  Kubilay Özdemir,  Ekonomi Hukuk ve Kamu İlişkilerinden  Yönetim Kurulu Üyesi Enes Hazar, Kültür ve Sanat  İl Yönetim Kurulu Üyesi  Onur Kaya, Medya Tanıtım ve Bilişimden  İl Yönetim Kurulu Üyesi  Ogeday Çamdağ, Sosyal Politikalardan  İl Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut  Ensar Topal, Eğitim ve Arge'den  İl Yönetim Kurulu Üyesi Alican Karaarslan, Spor ve E-spor İl Yönetim Kurulu Üyesi  Eray Berberoğlu, Çevre ve Ekoloji den  İl Yönetim Kurulu Üyesi  Sefer Kaç, Kariyer Planlama ve Desteklemeden  İl Yönetim Kurulu Üyesi  Oğuzhan Korkmaz.

İl Yönetim Kurulu  Üyeleri;  Cengizhan Kamar, Uğurcan Gedikoğlu, Mustafa Bayramoğlu, Metehan Derlioğlu, Özgen Akdemir, Ayşen Orsavaş, Kenan Odabaş, Remzi Can Yaymaz, Ömer Murat Kaymak.

 

26 Aralık 2020 , Cumartesi Bu haber toplam 628 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU