Günün Tarihi:7 Mayıs 2021

Bilim ve Ar-Ge Daire Başkanlığı istediler


Bilim Adamları ve Mucitler Derneği Genel Merkezi Yöneticileri, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'yi ziyaret ederek, Büyükşehir Belediyesi bünyesinde 'Bilim Adamları ve Mucitler Daire Başkanlığı' kurma teklifinde bulundu.

Yüce ile görüştüler

Bilim Adamları ve Mucitler Derneği Genel Başkanı Yusuf Uygur, Mesnet Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akosman, M-Tek Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akın, SDG Mühendislik ve Mikron Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Turit, Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem Yüce’yi makamında ziyaret etti. Yüce’ye, BELPAŞ Genel Müdürü Osman Çelik'’te eşlik etti.  Bilim Adamları ve Mucitler Derneği Genel Merkezi Yöneticileri, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'ye anlamlı bir ziyaret ederek, 'Akıllı Maske' ve 'İsim Tablosu' hediye etti.

 

Daire başkanlığı

Gelecek adına umut verici olan ve çok verimli toplantı halinde geçen ziyarette; Genel Başkan Yusuf Uygur, Başkan Ekrem Yüce’ye Büyükşehir Belediyesi bünyesinde 'Bilim Adamları ve Mucitler Daire Başkanlığı' kurma teklifinde bulundu.   Büyükşehir Belediye Başkanı Yüce'nin bu tekliflerine sıcak baktığını ifade eden Dernek Genel Başkanı Uygur, “Başkanımız bize 'Sizin de bu dairenin başkanı olmanızı isterim. Lakin ismi de Ar-Ge olması daha uygun olur' demiştir. Yani Başkanımız Ekrem Yüce Bilim ve Ar-Ge Daire Başkanlığı teklifine sıcak bakmıştır. Bizler makamın ve mevkiinin asla meraklısı değiliz. Bizler hizmet için varız. Lakin liyakat gereği olmamız gerekirse de hep birlikte en iyisini Rabbimizin izniyle yaparız” dedi.  

26 Aralık 2020 , Cumartesi Bu haber toplam 935 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU