Günün Tarihi:18 Ocak 2021

ARMA’da sözleşme heyecanı


Türk Metal Sendikası’nın örgütlü olduğu 1. Organize Sanayi Bölgesi’ndeki ARMA Filtre’de toplu iş sözleşmesi görüşmeleri Ocak ayında başlayacak.

İşçilerle görüştü

Şehrimizin önemli kuruluşlarından birisi olan ve çok sayıda işçinin çalıştığı ARMA Filtre’de işçilerin merakla bekledikleri toplu iş sözleşmesi görüşmeleri Ocak ayında başlayacak. Türk Metal Sendikası’nın örgütlü olduğu fabrikada Şube Başkanı Olcay Meriç işçilerle görüşerek sözleşme hakkındaki fikirlerini aldı. Tek tek işçilerle görüşen Başkan Meriç işçilerin beklentilerini ve taleplerini dinledi.

 

İşçinin hakları

Sözleşme görüşmelerinde işçilerin haklarını sonuna kadar savunacaklarını ifade eden Türk Metal Sendikası Sakarya Şube Başkanı Olcay Meriç, “ Sendika olarak her zaman işçimizin hakkını savunuyoruz. Sözleşme görüşmelerinde de işçilerimizin isteklerinden taviz vermeyeceğiz. Pandemi sürecinden geçtiğimiz bu dönemde işverenin de durumunu göz önünde bulundurarak bir orta nokta bulacağımıza inanıyoruz” şeklinde konuştu. 

26 Aralık 2020 , Cumartesi Bu haber toplam 5701 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU