Günün Tarihi:18 Ocak 2021

‘Gayemiz gönülleri kazanmak’


Göreve gelmesinin üzerinden geçen iki yıllık süreci gazetemize değerlendiren AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, “İri ve diri teşkilat yapımızla beraber sahadaki çalışmalarımızı son sürat sürdürüyoruz. Niyetimiz halis, gayemiz gönüller kazanmaktır” dedi.

İki yıllık süreç

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, göreve gelmesinin üzerinden geçen iki yılını gazetemize değerlendirdi. 27 Aralık 2018’de Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti İl Başkanı olarak atanan Yunus Tever göreve başlamasının ardından ilk iş olarak genç, dinamik, üretken, yetkin, zamanın ruhunu okuyan bir teşkilat yapısı oluşturduklarını ifade etti.

 

Uyumlu ve koordineli

Yunus Tever, “ Kısa bir süre sonra 31 Mart Yerel Seçimleri gibi kritik öneme sahip bir seçimden yüzde 65,04 oy oranını yakalayarak alnımızın akıyla çıktık. Sakaryalı hemşerilerimiz her zaman olduğu gibi AK Parti’mize güçlü bir destek vererek yerel yönetimlerde de söz de, yetki de sende demiştir. Bu teveccüh için tüm hemşerilerimize tekrar tekrar teşekkür ediyoruz. Allah’a hamdolsun ki; Genel Başkan Yardımcımız, Milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız, İlçe Başkanlarımız, İlçe Belediye Başkanlarımız, Kadın ve Gençlik Kollarımız ile birlikte son derece uyumlu ve koordineli bir çalışma temposuyla gece gündüz demeden daha iyi bir Sakarya için el birliği içerisinde çalışıyoruz” dedi.

 

Emin adımlarla

AK Parti’nin Şubat 2019’da 7. Olağan Kongre sürecini başlattığını hatırlatarak, “Bir yenilenme, tazelenme sürecini başlamıştı. Bizlerde o süreçte hemen hazırlıklarımıza başlamıştık. Delege seçimleriyle başlayan kongre takvimiz maalesef tüm dünyada yaşanan koronavirüs salgınının baş göstermesiyle aşama aşama ertelenmelere sebebiyet vermişti. Tüm dünyada yaşanan bu zorlu süreç ülkemizi de derinden etkilemişti. Allah’a hamdolsun ki Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ülkemiz ve devletimiz tüm bu süreçleri zamanında aldığı tedbirler ve doğru politika kararlarıyla başarılı bir şekilde karşıladı ve yoluna emin adımlarla devam ediyor” şeklinde konuştu.

 

Gönül seferberliği

İl Başkanı Tever, “ Yaşanan salgına rağmen tüm tedbirlere titizlikle riayet ederek kongre takvimimizi başarıyla işledik ve 16 ilçemizde de son derece coşkulu, heyecanlı bir şekilde kongrelerimizi gerçekleştirdik. Yenilenen ve tazelenen teşkilatlarımız ile birlikte bir Gönül Seferberliği başlattık ve bu kapsamda 17 Bin yeni üyeyi AK Parti Sakarya Ailemize kattık. Çok şükür ki iri ve diri teşkilat yapımızla beraber sahadaki çalışmalarımızı son sürat sürdürüyoruz. Niyetimiz halis, gayemiz gönüller kazanmaktır!” dedi.

 

2023 hedefleri

Yunus Tever, “İki yıllık süreç kapsamında destekleri ve özverilerinden dolayı teşkilatımızdaki her bir kardeşimize, dava arkadaşımıza, büyüklerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Bu süreçlerde eksiklerimiz ve istemeden de olsa hatalarımız muhakkak olmuştur. Dava arkadaşlarımız haklarını helal etsinler. İnşallah 2023 hedeflerimize de güçlü teşkilat yapımızla birlikte emin adımlarla yürüyeceğiz. Rabbim; çıktığımız bu yolda bizleri mahcup etmesin, çalışma azmimizi, şevkimizi ve heyecanımızı artırarak devam eylesin. Durmak yok, yola devam” diye konuştu. 

28 Aralık 2020 , Pazartesi Bu haber toplam 4914 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU