Günün Tarihi:25 Haziran 2022

Okullar online tanıtılıyor


Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel BüroAkademik Başarıyı Arttırma ve Dijital Yönetim Biriminin birlikte hazırladığı ‘Canlı Okul Tanıtımları’ Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi ile devam etti.

İkinci tanıtım

Salgın sürecinde okul ziyareti yapamayan 8. sınıf öğrencilerinin bilgilenmelerini, doğru bilgiyi alanında uzman kişilerden almalarını sağlamak amacıyla planlanan çalışmanın ikincisi Mithatpaşa Ortaokulu Uzman Psikolojik Danışman Seval Oyuncakçı’ nın moderatörlüğünde zoom üzerinden gerçekleştirildi. Aynı anda canlı olarak adapazarimeminstagram sayfasından da yayınlandı. Öğretmenler, veliler ve 8. sınıf öğrencileri  çalışmaya yoğun ilgi gösterdi.

 

Kişisel gelişim

Yöneltilen sorular Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi Müdürü Mehmet Topaloğlu, Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi Müdür Başyardımcısı Savaş Kanburtarafından cevaplandırıldı. Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi Müdürü Mehmet Topaloğlu, öğrencilerin tercihini etkileyecek önemli durumlara, kişilik gelişimin ulaştığı noktalara değindi.

 

Sosyal ve kültürel

Müdür Başyardımcısı Savaş Kanbur da okuldaki sosyal ve kültürel faaliyetlerden, bu çalışmaların hayata geçirilme aşamalarını anlattı. Öğrencilerden Hatice Fatma Budak söz alarak burada okumanın nasıl bir ayrıcalık olduğunu, kendisine neler kattığını, yapılan projelerde kişinin becerilerini sergileyebilmesi açısından sunduğu fırsatları detaylarıyla anlattı.

 

Video kaydı

Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş, çalışmanın öğretmenler, veliler ve 8. sınıf öğrencileri tarafından yoğun ilgiyle karşılandığını,  tanıtıma katılamayanlar için video kaydı alındığını istedikleri zaman adapazarimemYouTube kanalımızdan bu çalışmayı izleyebileceklerini belirtti.

 

 

5 Ocak 2021 , Salı Bu haber toplam 615 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU