Günün Tarihi:18 Ocak 2021

Yenikent İHL tanıtılacak


Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro Akademik Başarıyı Arttırma ve Dijital Yönetim Biriminin birlikte hazırladığı okul tanıtım günleri projesi Yenikent Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu ile devam edecek.

Tanıtıma katılık

 ‘Canlı Okul Tanıtım Günleri’ çalışmasının üçüncüsü zoom platformu üzerinden Yenikent Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler ile devam edecek. Yenikent Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu Meslek Dersi Öğretmeni Mehmet Zahit Ünverile Mithatpaşa Ortaokulu Uzman Psikolojik Danışman Seval Oyuncakçı’ nın moderatörlüğündeki tanıtıma öğretmen, veli ve öğrenciler katılabilecek

 

En iyisi için

Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş, “Projemiz hız kesmeden devam ediyor. Zorlu pandemi sürecinde öğretmenlere, öğrencilere ve velilere en iyiyi sunmak için uğraşıyoruz. Öğrencilerin hedefleri doğrultusunda belirledikleri okullarla ilgili en doğru bilgiye ulaşmalarını kolaylaştırabilmek amacıyla hazırlanan  bu tür çalışmaları önemsiyoruz. Öğrencilerin kaygılarını gidermek, sınav stresini azaltmak,  onlara doğru bilgiyi aktarmak ve yol göstermek için alanında uzman kişiler tarafından hazırlanan bu tanıtımların takip edilmesini istiyoruz” dedi.

 

7 Ocak 2021 , Perşembe Bu haber toplam 2560 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU