Günün Tarihi:25 Ocak 2021

4 öğretim üyesi alınacak


İstanbul Kültür Üniversitesi tarafından 4 öğretim üyesi alınacak.

BELİRLENEN ŞARTLAR

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yer alan duyuruya göre, İstanbul Kültür Üniversitesi Rektörlüğünden:2547  sayılı  Yükseköğretim  Kanunu,  YÖK  Öğretim  Üyeliğine  Yükseltilme  ve  Atanma Yönetmeliği  ile  T.C.  İstanbul  Kültür  Üniversitesi  Öğretim  Üyeliğine  Yükseltilme  ve  Atanma Yönergesi’nin ilgili maddelerine ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları sağlayanlardan Öğretim Üyesi alınacaktır.

MÜRACAAT SÜRESİ 15 GÜN

Müracaat süresi ilan tarihinden itibaren 15 gün olup,  başvurular Üniversitemiz Rektörlüğü’ne şahsen veya  posta yoluyla  yapılacaktır.  Belirtilen  şartları  taşımayan  ve  süresi içerisinde başvurmayan adayların başvuruları ile internet üzerinden elektronik posta ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın

 

13 Ocak 2021 , Çarşamba Bu haber toplam 411 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU