Günün Tarihi:1 Mart 2021

‘Çorbada tuzum olsun’


Taraklı Orta okulu 8.sınıf öğrencileri Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersinde “Zekat ve Sadaka” ünitesini işledikten sonra ”Çorbada Tuzum Olsun” diyerek sosyal destek kampanyası başlattılar.

Yardım kolileri

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Çiğden Aşık’ın gözetiminde öğrenciler ilçe merkezinde beş büyük market ile görüşerek yardım kolileri oluşturmaları için destek istediler. Taraklı Ortaokulu öğrencileri, öğretmenleri ve velileri kendi market alış verişleri sonrasında oluşturulan yardım kolilerine arzu ettikleri gıda ve ihtiyaç maddelerini bırakarak kampanyaya destek oldular.

 

İhtiyaç sahipleri

Bir ay devam eden yardım kampanyası sonrasında 10 ihtiyaç sahibi aileye yardım kolileri teslim edildi. Öğrencilere düzenledikleri yardım kampanyası ile ilgili  “Damlaya damlaya göl oldu, Birlikten kuvvet doğdu. Yardım kampanyamıza destek veren herkese çok teşekkür ederiz” dediler. 

14 Ocak 2021 , Perşembe Bu haber toplam 2459 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU