Günün Tarihi:19 Ağustos 2022

Kaynarca’da mezbaha inşa ihalesi


Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yer alan duyuruya göre; Kaynarca'da yap işlet devret modeli kapsamında mezbaha inşa edilecek.

Kaynarca Belediyesine ait Dudu  Mahallesi’nde 22 pafta 3289 parseli olan alanda bulunan Mezbahanın ( Kesimhane) faaliyetlerinde kullanılmak üzere Sınırlı Ayni Hak tesisi ile Mezbaha binasının inşaatının  ve ekipmanlarının tamamlanması ,10 yıl süreyle işletilmesi ve süre bitiminde belediyeye devredilmesi işi  (iş bu şartname ekinde yer alan uygulama projesi ve teknik şartnamesine uygun olarak)  en fazla 10 yıl süreyle işletilmesi, aylık kira ödenmesi ve bu sürenin sonunda teknik şartnamesindeki şartlara haiz, kullanılabilir bir şekilde belediyeye devredilmesi işi  ihale 26 Ocak Salı günü saat 11.00’de Kaynarca Belediyesi binasında  Encümen Toplantı Salonu yapılacaktır.

Ayrıntılar için tıklayınız

 

14 Ocak 2021 , Perşembe Bu haber toplam 1182 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU