Günün Tarihi:21 Ekim 2021

Muayenede kredi kartı dönemi


Araç Muayene İstasyonlarında kredi kartı ile ödeme dönemi başladı. Aracını muayene ettirmek için istasyona giden vatandaşlar ödemelerini artık kredi kartı ile yapabilecekler.

Memnun oldular

Araç muayenede, vatandaşların uzun süreden beri beklediği yeni bir çalışma başlatıldı. Sadece nakit işlem yapılan istasyonlarda artık araç muayene bedeli kredi kartı ile ödenebiliyor. Getirilen bu uygulama ve COVİD-19 salgını sonrasında verilen hizmet de vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

 

Mobil uygulama

İstasyonlarda getirilen bir diğer yenilik ise mobil uygulama. TÜVTÜRK mobil uygulaması ile vatandaşlar işlemlerini telefon üzerinden gerçekleştirebiliyor ve muayene sırası alabiliyorlar. Muayene sırası da yine mobil uygulama üzerinden takip edilebiliyor. Bu hizmetlerin yanı sıra istasyonda görevli memurlar düzeni sağlamak için araç sahiplerine yardımcı oluyorlar.

 

19 Ocak 2021 , Salı Bu haber toplam 537 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU