Günün Tarihi:21 Ekim 2021

DEVA’dan mama seferberliği


Yardıma muhtaç sokak hayvanlarının hayata tutunması için var gücüyle çalışan, onların bakım ve tedavisini üstlenen Sakarya Büyükşehir Barınağı ve Adapazarı İlçe Barınağı, DEVA Partisi Adapazarı İlçe teşkilatını ağırladı.

Aileler gelsin

Sokak hayvanları için mama seferberliği başlattıklarını belirten DEVA Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Ömer Aktaş, “Sokak hayvanları bakıma muhtaç, insanların ilgisine ve sevgisine ihtiyacı var.  Sahibi tarafından terk edilen, yaşlı birçok can burada bulunuyor.  Barınak görevlisi, tedavileri tamamlanan canlara burada yuva aradıklarını söyledi. Çocuklarına hayvan sevgisi kazandırmak isteyen aileler hayvan barınağını sık sık ziyaret etmelidir.  Barınak ziyareti sadece bizi değil, ilgiye ve sevgiye muhtaç olan hayvan dostlarımızı da mutlu ediyor” dedi.

hem sevdiler hem beslediler

DEVA Partisi İlçe Teşkilat Başkanı Nedim Erşen ise, “Bizler buraya gelerek insani vazifemizi yerine getirdik. Toplum yararına olan bu tarz organizasyonların diğer ilçe teşkilatları ile birlikte koordineli devam edeceğini” şeklinde konuştu. Can dostları için mama getiren partililer onları elleriyle besledi. DEVA partisi teşkilatı, barınakta kalan hayvanlarla yakından ilgilenirken, doyasıya sevme fırsatı da buldu

21 Ocak 2021 , Perşembe Bu haber toplam 257 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU