K. Karabük yolundayız yazısını arkadaşına e-posta gönder

Adınız :
Kimden : Kime :
Mesajınız :

K. Karabük yolundayız22 Aralık 2020, Salı

Elazığsporu yenerek üst üste 4’üncü galibiyetini alan Sakaryaspor, ligdeki 14’üncü maçı için bugün Karabük deplasmanına gidecek.

Galibiyetin verdiği moral ile maçtan sonra yenileme antrenmanı yapan ve dün de taktik çalışan futbolcular, üst üste 5’inci galibiyetialmak için yola çıkacaklar.

Sakaryasporda moraller iyi. Elazığspor maçından hemen önce 13 futbolcuya ödenen maç başları belli ki takıma iyi bir hava getirmiş. Primlerin ödenmesi ile ben inanıyorum ki bu hava ikiye katlanır.

Tabi ki uzun bir aradan sonra sahaya çıkmak, uyum sağlamak böylesine kritik maçlara iyi konsantre olmak önemli ancakher ne kadar ufak tefek hatalar olsa da, pozisyon bulmakta biraz zorlansak da yine de güzel bir görüntü akabinde de beklediğimiz iyi bir sonuç elde ettik.

Önemli olan bu çıkışın devamını getirmek. Bu yüzden yarın deplasmandayapacağımız Karabük maçı önemli. Bu arada bu maçtan iki gün sonra, yani 26 Aralık’ta Turgutlu’yu konuk edip, 30 Aralık Çarşamba günü de Etimesgut deplasmanına gideceğiz.

Sakaryaspor ilk yarı perdesini 6 Ocak Çarşamba günü yapacağı Kastamonu maçı ile kapatacak.

Önemli olan 4 maçlık havayı ve puan sıralamasındaki çıkışı son maça kadar devam ettirmektir. Bu yüzden de çok dikkatli olmalı, her maça iyi konsantre olup 6 maçta 18 puan toplamalıyız.