Günün Tarihi:20 Eylül 2021

Adapazarı’nda satılık arsa


Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yer alan duyuruya göre; Sakarya 1. İcra Dairesi tarafından Adapazarı Tuzla Mahallesi'nde üzerinde yapılar olan 490 m² arsa icradan satılacaktır.

490 metrekare

Sakarya, Adapazarı Tuzlu Mahallesi, 1199 Ada, 6 Parsel sayılı 490,53 m2 yüz ölçümlü, "Arsa vasıflı taşınmaz parsel olarak doğrudan yola cepheli olup Müftüoğlu camiinin 60 m kuzey batısında, tuzla mahallesi muhtarlığının 442 m kuzey doğusunda, Deve oğlu caddesi asfalt yolunun 160 m kuzey batısında kalmaktadır. Parsel tüm belediye hizmetlerinden yararlanmakta olup, çevresi konut tarzı yapılar ile çevrili vaziyettedir. Parsel üzerinde 38,25 m2 alanlı iki katlı yapı bulunmaktadır. Yapının ahşap çatısı kiremit örtülü, dışı sıvalı, boyalı doğramaları PVC'dir. Yapı 3 oda, salon-mutfak ve WC-banyodan ibarettir.

Evin özellikleri

Yapının koridor ve mutfak zemini ile ıslak hacim zemin ve duvarları fayans diğer yerler laminant parke kaplıdır. Tavan ve duvarları sıvalı ve boyalıdır. Yapının mutfağında tezgah ile tezgah üstü ve tezgah altı dolapları bulunmaktadır. Yapının ısıtması soba ile sağlanmaktadır. Parsel üzerinde 102 m2 oturma alanlı tek katlı yapı bulunmaktadır. Yapının ahşap çatısı kremit örtülü, dışı sıvalı boyalı doğramaları PVC'dir. Yapı 3 oda, salon-mutfak ve WC-banyodan ibarettir. Yapının koridor ve mutfak zemini ile ıslak hacim zemin ve duvarları fayans diğer yerler laminant parke kaplıdır. Tavan ve duvarları sıvalı ve boyalıdır. Yapının mutfağında tezgah ile tezgah üstü ve tezgah altı dolapları bulunmaktadır. Yapının ısıtması soba ile sağlanmaktadır. Taşınmazın 319/490 hissesi ihale edilecektir.

1. Satış Günü  9 Mart saat 14.30-14.35 arası

2. Satış Günü 9 Nisan saat 14.30-14.35 arası

 

Ayrıntılar için tıklayınız

 

26 Ocak 2021 , Salı Bu haber toplam 443 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU