Günün Tarihi:4 Mart 2021

Adapazarı’nda tüm okullar temiz oldu


Adapazarı’nda tüm okullar temiz belgesi alarak büyük başarıya imza atıldı.

Tüm okullarda

Milli Eğitim Bakanlığı ile Türk Standartları Enstitüsü (TSE) arasında, 27 Temmuz 2020 tarihinde imzalanan eğitim kurumlarında hijyen şartlarının geliştirilmesi ve enfeksiyonu önleme iş birliği protokolü ile gerçekleştirilen ‘Okulum temiz’ projesi kapsamında Adapazarı’ndaki tüm okullar belgelendi.

 

Temiz kalma

Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ilçede yüzde 100 oranında tüm okulların temiz belgesi aldığını açıklayarak, “Varlık sebebimiz ve en değerlilerimiz olan öğrencilerimize sağlıklı ve güvenli eğitim ortamı sunmak en asli sorumluluğumuzdur. Yüzde 100 temiz olmayı belgelemek, temiz kalma ve kalabilme inancını ilan etmektir. Adapazarı İlce Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı tüm kurumlarımızın hijyen şartlarının geliştirilmesi, enfeksiyon önleme ve kontrol kılavuzu doğrultusunda 28 okulumuz daha ‘Okulum Temiz Belgesi’ni alarak Adapazarı ilçesinde yüzde 100’e ulaşmanın haklı gururu ve mutluluğunu hep beraber yaşıyoruz. Sürece katkı sunan ve destek veren okul/kurum yöneticileri başta olmak üzere tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verildi. Temi belgesi alan son okulların yöneticileri de sade bir törenle belgelerini aldılar. 

27 Ocak 2021 , Çarşamba Bu haber toplam 212 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU