Pilavdan dönenin kaşığı kırılsın yazısını arkadaşına e-posta gönder

Adınız :
Kimden : Kime :
Mesajınız :

Pilavdan dönenin kaşığı kırılsın25 Aralık 2020, Cuma

5 maçlık seriyi gördükten sonra içimden; ”Keşke hoca değişikliği daha önce yapılsaydı” demek geliyor.

İsmail Ertekin ile geçen süreye üzülüyorum ve genç nesil hocalar ile çok daha başarılı olabileceğimizi söylüyorum. Yeter ki futbolcular iyi niyetli olsun ve aldıkları parayı hak etsinler.

Kadro aynı kadro, değişiklik yok. Murat Balaban’ın elinde de sihirli değnek yok. Bu da şunu gösteriyor ki, geçte olsa hoca değişikliği meyvesini verdi.

Umarım bu istikrar, bu çıkış ve kazanma hırsı bitmez. Çünkü yarın belki de ligin en zor maçlarından birini yapacağız. Bu yüzden çok dikkatli olmamız gerekiyor.

Murat Balaban; ‘Seriye devam’ diyor.Kalbi de seri için atıyor.Tabi ki benim gönlüm de hem serinin devamını, hem de lig sonunda şampiyonluk kupasını kaldırmak istiyor.

Üst üste puan kayıpları ile Sakaryaspor’u çantada keklik görenler, 5 maçlık galibiyet serisinden sonra fikir değiştirdiler. Artık Sakaryaspor ile olan maçlarına derbi gözü ile bakıyorlar. Bu da bizim işimizi zorlaştırıyor.

Biz Sakaryasporolarak5 maçlık seriye yarın Turgutlu’yu yenip 6’ıncısını eklemek istiyoruz,  Genç hoca da; “Pilavdan dönenin kaşığı kırılsın” diyerek ligde kalan 3, iki de erteleme maçını kazanıp 5’te beş yapacaklarını söylüyor.

Umarım yarınki maç istediğimiz gibi geçer. Çünkü Turgutluspor öyle sıradan bir rakip değil. Özellikle deplasman maçlarında hem temkinli, hem de daha iyi konsantre oluyor.