Günün Tarihi:7 Mayıs 2021

Akyazı Kızılay ekibi kadınlarla güçlenecek


Akyazı Vergi Dairesi Müdürü Ali Ilgaz ve Ankara Altındağ Kızılay Kadın Kolları Başkanı Sevil Pazarcı, Akyazı Kızılay Temsilciliğini ziyaret etti. Ziyarette, Akyazı Kızılay Temsilciliğine kadın kollarının kurulma kararı alındı.

Çalışmalara imza atıyorlar

Vergi Dairesi Müdürü Ali Ilgaz, Akyazı Kızılay Temsilciliğine yaptığı ziyaret ile ilgili açıklamasında, “Mustafa Birincioğlu başkanın önderliğinde, Kızılay Akyazı temsilciliğimiz çok önemli çalışmalara imzalarını atıyorlar. Bende vergi daire olarak her konuda kendilerine destek verdiğimizi ve yanlarında olduğumuzu söylemek ve başarılı çalışmalarından ötürü de tebrik etmek için bu ziyareti yaptım” dedi.

Mutluluk duyuyoruz

Ankara Altındağ Kızılay Kadın Kolları Başkanı Sevil Pazarcı ise, “Kızılay Akyazı temsilciliğimizin çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Başarılı olduklarını görmekten de büyük mutluluk duyuyorduk. Bu ziyaretimi hem bilgi alışverişinde bulunmak hem de çalışma arkadaşlarımızı tebrik etmek için yaptım” dedi.

Müjde

Kızılay Akyazı temsilcisi Mustafa Birincioğlu’da yapılan her iki ziyaret için teşekkür ederek,  “Ankara Altındağ Kızılay Kadın Kolları Başkanımız ile yaptığımız görüşmede bizde Akyazı Kızılay olarak Kadın Kollarını kurma konusunu konuştuk. En kısa zamanda kurmak için çalışma başlatmayı kararlaştırdık” dedi.  

6 Şubat 2021 , Cumartesi Bu haber toplam 253 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU