AK Kadınlarda kongre günü17 Şubat 2021, Çarşamba

Kadınlardan davet

Adapazarı Atatürk Spor Salonu’nda bugün saat 14.00’da gerçekleşecek kongre öncesinde

İlçe Kadın Kolları Başkanlarıyla bir araya gelen İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, “AK Parti 6. Olağan İl Kadın Kolları kongremize, Sakarya’mızdaki hanım kardeşlerimiz başta olmak üzere tüm halkımız davetlidir” dedi. Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı ve MKYK üyeleri, Sakarya milletvekilleri ve çok sayıda partilinin katılacağı il kadın kolları kongresi için salondaki tüm hazırlıklar tamamlandı.

 

Korona önlemleri

Kadın Kolları 6’ncı Olağan Kongresinde genel merkez tarafından daha önce il kadın kolları başkanı olarak belirlenen Yasemin Turan tek aday olarak seçilecek. Koronavirüs salgını nedeniyle uygulanan maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına hassasiyetle uyulacak olan kongreye, delegelerin yanı sıra çok sayıda teşkilat mensubu ve misafir davet edildi.

 

Son hazırlıklar

6’ncısı yapılacak olan İl Kadın Kolları Kongresi’ne katılım için özellikle kadınlara çağrıda bulunan Turan, “AK Parti 6. Olağan İl Kadın Kolları kongremize, Sakarya’mızdaki hanım kardeşlerimiz başta olmak üzere tüm halkımız davetlidir. Kongre öncesi İlçe Kadın Kolları Başkanlarımızla parti binamızda bir araya gelerek son hazırlıklarımızı değerlendirdik. Allah’ın izniyle büyük bir heyecan ve coşku içerisinde gerçekleştireceğimiz kongremizin şehrimize ve partimize hayırlı olmasını diliyorum. Allah mahcup etmesin” dedi.

 

Bu haber toplam 1969 defa okundu.