Günün Tarihi:4 Mart 2021

Tever sendikacıları ağırladı


Hak-İş İl Başkanı ve Hizmet-İş Sendikası Şube Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir ve sendika şube başkanları, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Hak-İş İl Başkanı ve Hizmet-İş Sendikası Şube Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir, Hak-İş Sendikasına bağlı şube ve il başkanları, Özçelik-İş Sendikası Şube Başkanı Rıfat Kurt, Özgıda-İş Sendikası İl Başkanı Hayati Özer, Özorman-İş Sendikası Şube Başkanı İslam Şişman, Özsağlık-İş Sendikası İl Başkanı Ahmet Kamil Bilgin ve Hizmet-İş Sendikası Şube Başkan Yardımcıları Resul Yüksel, Ertuğrul çakmak, İbrahim Yılmaz ve sendika temsilcileri, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Teşekkür etti

Sendika heyeti yaptığı ziyarette, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever’i tebrik ederek görevinde başarılar dileyip sendikal çalışmalar hakkında bilgi verdi.  Başkan Tever ise,  ülkemizde işlemeye başlayan demokrasinin güçlenerek devam edip, sağlam temeller üzerine oturmasının ancak sivil toplum örgütlerinin gayretleriyle mümkün olabileceğinin altını çizdi. Başkan Tever, ziyaretleri için Hak-İş heyetine teşekkür etti. 

17 Şubat 2021 , Çarşamba Bu haber toplam 2170 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU