Günün Tarihi:18 Eylül 2021

‘Gümbür gümbür iktidara yürüyoruz’


Teşkilat çalışmaları için dün ilimize gelen DEVA Partisi Bölge Koordinatörü Metin Gürcan, “ Liyakatli kadrolar kuruyoruz. Partimiz gümbür gümbür iktidara yürüyor” dedi.

Teşkilat çalışmaları

DEVA Partisi Bölge Koordinatörü Metin Gürcan dün il binasında bir basın toplantısı düzenledi. İl Başkanı Mehmet Erdoğan ve İl Eğitim Politikaları Başkanı Ahmet Kurt birlikte gerçekleştirdiği toplantıda Gürcan koordinatörlük görevinin teşkilatlar ile genel merkez arasındaki bağı oluşturmak için oluşturulduğunu ifade etti. Koordinatörlüğü bünyesindeki şehirleri gezdiğini belirten Gürcan teşkilatlanma çalışmalarını değerlendirdiklerini sözlerine ekledi.

 

Liyakatli kadrolar

Ali Babacan’ın Sakarya’ya selam gönderdiğini ifade eden Gürcan, “DEVA Partisi olarak yıllarca muhalefette kalma üzerine değil iktidar üzerine stratejilerimizi hazırlıyoruz. Kadrolarımızı da buna göre belirliyoruz. Liyakatli kadrolarla iktidara yürüyeceğiz. Partimiz gümbür gümbür iktidara yürüyen bir parti. Bu bölgenin teşkilatlanma çalışmaları konusunda iller ile genel merkez arasında koordinatörlük yapacağım. Bu kapsamda da bir tura çıktık. Verimli bir iki hafta geçirdik. Sakarya bu iller arasında zaten lokomotif durumda. teşkilatlanmalarını büyük ölüde tamamlamış bir şehir” dedi.

 

Eğitim politikaları

DEVA Partisi Sakarya İl Eğitim Politikaları Başkanı Ahmet Kurt da toplantıda Milli Eğitim çalışmaları ve uygulamaları hakkında görüşleri paylaşarak, “Maalesef Milli Eğitim konusunda başarılı değiliz” dedi. İlk, Orta ve Üniversite eğitimleri konusunda aksayan tarafları ortaya koyan Ahmet Kurt “DEVA partisi olarak iktidara geldiğimiz zaman daha gerçekçi ve doğru Milli Eğitim politikası uygulayacağız. Doğru kararlar alacağız” dedi.

18 Şubat 2021 , Perşembe Bu haber toplam 3035 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU