Günün Tarihi:6 Aralık 2021

ATSO sorunları yerinde dinliyor


Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Z. Şinasi Bayraktar, Meclis Başkanı Muzaffer Başer ve Genel Sekreteri Harun Bayrak, fabrika ziyaretlerine devam ediyor.

Sıkıntıları tespit ediyorlar

ATSO Başkanı Şinasi Bayraktar ve beraberinde Muzaffer Başer ve Harun Bayrak, 2017 yılında faaliyete geçen Ekol Farm Bitkisel Tarım ve Hayvancılık Sanayi Ticaret Ltd. Şti.’ni ziyaret etti. Başkan Bayraktar, “Ülkemizi ve dünyamızı etkisi altına alan pandemiden dolayı yaşamış oldukları sıkıntıları yerinde tespit ederek sanayi kuruluşlarımızı bir bir dolaşarak taleplerini ilgili mercilere iletmek üzere üyelerimizi ve sanayi kuruluşlarımızı ziyaretlerde bulunuyoruz” dedi.

Fabrikayı tanıttı

Akyazı da 3800 m2 alanda Organik Hayvansal ve bitkisel orijinli katı ve sıvı gübre üretimi, doğal ve organik tarımsal ürünler faaliyetleri yürütmekte olan  firma yetkilisi Ali Sönmez, ATSO Başkanı Bayraktar’a bilgilendirmede bulundu. Sönmez, organik gübre üretim sürecimiz rahatsız edici kalıcı kokular olmadan tutarlı, yüksek kaliteli bir ürün, sıfır atık prosesi ile en kaliteli organik gübreleri üretimi, Organik bir toprak düzenleyici olan torfu kullanılabilir hale getirmek çabası içerisinde olduklarını ifade etti. Firma yetkilisi Sönmez, ile birlikte ATSO Başkanı Bayraktar işletme içerisinde incelemelerde bulunup karşılıklı bilgi paylaşımında bulundu.

 

22 Şubat 2021 , Pazartesi Bu haber toplam 903 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU