Günün Tarihi:8 Mart 2021

Eğitimde proje bilgilendirmesi


İl Millî Eğitim Müdürlüğü’nün Ar-Ge Birimi ve Ölçme Değerlendirme Merkezi tarafından uzaktan eğitim döneminde çevrim içi uygulanan projeler hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Şehit Erol Olçok Anadolu Lisesi Konferans Salonu'nda düzenlenen toplantıya İl MEM Basın ve Halkla İlişkiler Şubesi, Ar-Ge Birimi, Basın ve Sosyal Faaliyetlerden Sorumlu Müdür Yardımcısı Pınar Bulut, ÖDM Sorumlusu Müdür Yardımcısı Yüksel Hamzaoğlu, Ölçme Değerlendirme Merkezi yöneticileri ve personeli katıldı.  Ar-Ge Biriminden Sorumlu Müdür Yardımcısı Mehmet Salih Güvendi'nin projelerle ilgili sunumuyla başlayan toplantıda, ölçme değerlendirme merkezi branş koordinatörleri öğrenci, öğretmen, veli ve okul yöneticilerine yönelik uygulanan projeler hakkında detaylı bilgi sunuldu.  

22 Şubat 2021 , Pazartesi Bu haber toplam 852 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU