Günün Tarihi:8 Mart 2021

Orman personeli ödüllendirildi


Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü bünyesinde görev yapan İşletme Şefleri, Fidanlık Teknikeri ve Orman Muhafaza Memurları ödüllendirildi.

Değerlendirme yapıldı

Kavak ve Hızlı Gelişen Orman Ağaçları Araştırma Enstitüsü Toplantı Salonu’nda Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü, İzmit-Gölcük-Gebze İşletme ve Sakarya Orman Fidanlık Müdürlüklerin katılımıyla, 2020 yılı tüm ormancılık çalışmaları ve 2021 yılı program ve hedeflerinin gündem edildiği Genel Değerlendirme Toplantısı’nın sonrası ödül töreni yapıldı. Üst yönetim tarafından değerlendirmesi yapılan ve çok az bir farkla isimleri ön plana çıkan İşletme Şefleri, Fidanlık Teknikeri ve Orman Muhafaza Memurları, Bölge Müdürü Ziya Polat tarafından ödüllendirildi.

 

İşte ödül alanlar

İzmit İşletme Müdürlüğü, İzmit İşletme Şefi Merdiye Gül Aydın, İzmit İşletme Müdürlüğü, Kadastro ve Mülkiyet Şefi Sabiha Dilsiz, İzmit İşletme Müdürlüğü, Orman Muhafaza Memuru Onur Arslantaş, Gölcük İşletme Müdürlüğü, Yuvacık İşletme Şefi İlker Mete Daşdemir, Gölcük İşletme Müdürlüğü, Orman Muhafaza Memuru Hasan Arslan, Gebze İşletme Müdürlüğü, Gebze İşletme Şefi Hasan Karakaş, Gebze İşletme Müdürlüğü, Orman Muhafaza Memuru Selahattin Aydın, Sakarya Fidanlık Müdürlüğü, Fidanlık Müdür Yardımcısı Didem Tozan, Sakarya Fidanlık Müdürlüğü, Tekniker Resul Bektaşoğu ödüllerini aldı. 

22 Şubat 2021 , Pazartesi Bu haber toplam 696 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU