Günün Tarihi:9 Mayıs 2021

‘İstifalar 300’ü geçti’


Muharrem İnce’nin kurduğu Memleket Partisi’nin Kurucu İl Başkanı olduğunu belirten Fatma Kurtuluş, CHP’den istifa edenlerin sayısının 300’ün üzerinde olduğunu açıklayarak, “Önümüzdeki hafta toplu bir basın açıklaması ile yola çıkıyoruz” dedi.

Büyük destek

CHP’den ayrılarak Memleket Partisi’ni kuran Muharrem İnce’nin Sakarya’daki destekçileri CHP’den birer birer istifa ediyor. CHP Adapazarı eski İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş Memleket Partisi İl Başkanı olduğunu belirterek, “CHP’den istifa edenlerin sayısı 300’ü geçti. Önümüzdeki hafta arkadaşlarımızla birlikte biz de istifa edeceğiz ve bizimle birlikte olan tüm arkadaşlarımızla basın açıklaması yaptıktan sonra Memleket Partisi olarak yola çıkacağız” dedi.

23 Şubat 2021 , Salı Bu haber toplam 540 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU