Günün Tarihi:16 Nisan 2021

Taraklı’da metruk bina tehlikesi


Taraklı’da yıllar önce yapılmış ve bakımsızlıktan dolayı yıkılmaya yüz tutmuş binalar kar yağışı sonrası büyük tehlike saçıyor.

Yıkılması gerekiyor

Taraklı’nın birçok sokağında bulunan ve bakımsızlıktan dolayı yıkılmaya yüz tutmuş binalar faciaya davetiye çıkartıyor. Çürüyen binaların sokaktan gelip geçenler için tehlike oluşturduğunu belirten vatandaşlar, insanların yaşamadığı bu binaların yıkılması gerektiğini savunuyor.

 

Geçerken korkuyoruz

Taraklı’da birçok sokakta bulunan binalar bakımsızlıktan dolayı yıkılmak üzere. Hiçbir önlem alınmadan çürümeye terk edilen binaların kar yağışı sonrasında büyük tehlike oluşturduğunu ifade eden vatandaşlar, “Bu binaların yanlarından geçerken korkuyoruz. Taraklı’da birçok bina tehlike oluşturuyor.” diyorlar.

 

Yanan bina yıkılmalı

Geçtiğimiz yıllarda Yusufbey Mahallesi’nde bulunan tarihi bir binanın tamamen yanması nedeniyle enkaz oluştuğunu söyleyen vatandaşlar, “Bildiğiniz gibi Yusufbey Mahallesi Türbe Sokak başındaki tarihi bina büyük bir yangın geçirdi. Oradaki bina enkaz halinde. Tarihi bina olduğu için kimse dokunamıyor. Taraklı’da aynı durumda birçok bina bulunuyor. Bunlar çökerse ciddi kayıplar yaşanır. Bu binaların bir an önce ortadan kaldırılması gerekir.” şeklinde konuştu. 

24 Şubat 2021 , Çarşamba Bu haber toplam 536 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU