Teşekkürler TARAKLI. yazısını arkadaşına e-posta gönder

Adınız :
Kimden : Kime :
Mesajınız :

Teşekkürler TARAKLI.10 Şubat 2021, Çarşamba

Teşekkürler TARAKLI.

14 Şubat 2000 yılı

Evet tam 21 yıl geride kaldı

YENİGÜN Gazetesi,21 yıl önce Sakarya medyasının unutulmayan ismi Necdet GÜNGÖRSÜN tarafından kuruldu.

Daha önce NECDET GÜNGÖRSÜN ekibi ile Sakarya Gazetesi’n de ve Adapazarı Gazetesi’nde Taraklı Muhabiri olarak çalışmıştım. 1999 da büyük acıların yaşandığı depremde Necdet GÜNGÖRSÜN enkaz altında 18 saat direnmiş ve hayatta kalmayı başarmıştı. Depremin hemen sonrasında Sakarya medyasına 14 Şubat 2000 yılında yeni bir nefes YENİGÜN Gazetesi’ni kazandıran Necdet GÜNGÖRSÜN yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamamış ve aramızdan ayrılmıştı. NECDET GÜNGÖRSÜN büyüğüme bir kez daha Allah’dan rahmet diliyorum

NECDET GÜNGÖRSÜN’ün kurduğu ekip ile YENİGÜN Gazetesi’nde çalışmaktan büyük mutluluk duyduğumu bir kez daha ifade etmek istiyorum 

YENİGÜN Gazetesi’nin şu andaki imtiyaz sahibi Halil İbrahim BALCI’dır

YENİGÜN Gazetesi kuruluşundan bu yana TARAKLI’ya önemli katkılar sağlamıştır

YENİGÜN Gazetesi’n de her gün TARAKLI’dan haberler sayfalarda yer almaktadır. Doğru ve tarafsız haberler ile YENİGÜN Gazetesi TARAKLI’da büyük ilgi görmektedir.

Şunu rahatlıkla söyleyebilirim YENİGÜN Gazetesi ile TARAKLI’da okurlarımız arasında gönül bağı kurulmuştur.

Bu vesile ile

YENİGÜN Gazetemiz imtiyaz sahibi Halil İbrahim BALCI başta olmak üzere Sorumlu Müdürümüz, N.Müjdat ÇETİN’e,Yazı İşleri Müdürümüz Ekrem ÜRDÜÇ’e,Halkla İlişkiler ve Reklam Müdürümüz Emin CAN’a,Spor Müdürümüz A.Fikri AŞIK’a,tüm köşe yazarlarımıza,muhabirlerimize teknik serviste, matbaada ve gazetemizin dağıtımında emeği geçen tüm arkadaşlarıma şahsım ve okurlarım adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

YENİGÜN Gazetesi yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana desteklerini esirgemeyen okurlarımıza ve takipçilerimize, abonelerimize bize olan inancı ve güveniyle yanımızda olan gelmiş geçmiş tüm okurlarımıza teşekkür ediyorum. YENİGÜN Gazetesi aynı yayın politikası ile yayın hayatına yine sizlerin destekleriyle devam edecek. Her zaman objektif ve tarafsız,güvenilir olmayı sürdüreceğiz. Gücünü okurlarından alan YENİGÜN Gazetesi, TARAKLI’nın sesi olmaya devam edecek

Ortada bir gerçek var ki bir gazeteci olarak bu gerçeği atlamak istemem.

İyi bir gazeteci eleştirmendir. Zaman zaman eleştirdiğimiz mülki amir, belediye başkanı, kamu kurumu, siyasi parti, sivil toplum kuruluşu ve muhtarlarımız oluyor. Bu eleştirilerimiz kimsenin şahsı ile ilgili değildir. Bu eleştirilerimiz taşıdığımız sorumluluğun gereğidir. Toplumun yararına yapılan eleştirilerdir.

Ayrıca;

Haber yaparken hiçbir zaman bilgi alma sıkıntısı yaşamadığımı çok net bir şekilde ifade etmem gerekiyor.

Saygı ve nezaket kuralları içerisinde eleştirmeye güzellikleri paylaşmaya ve nice yıllarda birlikte olmaya devam edeceğiz.

Geleneksel olarak her yıl YENİGÜN Gazetesi’nin yaş gününde TARAKLI’da pasta keser yıldönümümüzün mutluğunu birlikte yaşardık. Bu yıl 21.yıl dönümü pastası kesemedik.

İnşallah Covid-19 salgınını atlatıp normal günlerde hep birlikte mutluluklarımızı paylaşırız.

Tekrar birlikte olmak dileğiyle YENİGÜN Gazetesi’nin kuruluşu kutlu olsun