Günün Tarihi:17 Nisan 2021

Adapazarı’nda ‘eTwinnig’ heyecanı


Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro Projeler Biriminin rehberliğinde “eTwinnig Eğitimleri” gerçekleştiriliyor.

Planlar yapıldı

Adapazarı Namık Kemal Ortaokulu, Şehit Mustafa Özen İlkokulu ve Mithatpaşa Ortaokulunda düzenlenen eğitimlerde, öğretmenler, öğrenciler, okullar, ebeveynler ve yerel yetkililer arasındaki iş birliğinin önemini ortaya çıkarmak, öğretmenlerle öğrencilerin birlikte yapabilecekleri aktiviteleri planlamak adına fikir birliğine varıldı.

 

Aktif rol ma

Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş eTwinnig Eğitimlerinin 21. yüzyıl becerilerini öğrenme, uygulama ve geliştirme anlamında farklılık oluşturduğunu, çalışmaya katılanların araştırma yaparak, etkileşimde bulunarak aktif rol oynadığını, bu durumun da ortak hareket etme, uyum sağlama adına önemli bir aşama olduğunu belirtti.

 

Siz hayal edin

Bakırtaş, yapılan çalışmalardan ilham almak, ödül alan projeleri keşfetmek, içinde bulunulan ekiple farklı çalışmalar ortaya koymak adına değişimin önemli olduğunu belirterek, çalışmaya destek veren okullara ve öğretmenlere teşekkür etti. Bakırtaş, ilçedeki diğer okulları da bu tür çalışmalar konusunda teşvik edeceğiz. Fikirleriyle geleceğe yön veren, mesleki ve kişisel gelişim adına çabalayan öğretmenlerin en büyük destekçisiyiz, siz hayal edin, biz uygulamanıza yardımcı olalım” dedi.

 

26 Şubat 2021 , Cuma Bu haber toplam 490 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU