ZİRVEDE KALMAK yazısını arkadaşına e-posta gönder

Adınız :
Kimden : Kime :
Mesajınız :

ZİRVEDE KALMAK15 Şubat 2021, Pazartesi

Müjdat ÇETİN

 

Sakarya’da 1999 depreminin ardından yerle bir olmuş şehrimize hizmet için duayen Gazeteci Necdet Güngörsün öncülüğündeki ekip ile yola çıktığımız ve ilk sayısını 14 Şubat 2000’de elimize aldığımız gazetemiz YENİGÜN 21. yılını geride bırakıp 22. yılına girdi.

 

Çıktığı günden sonra adım adım zirveye ilerleyen YENİGÜN kısa sürede şehrin en çok satılan, en çok okunan ve en önemlisi en güvenilir gazetesi olmayı başardı.

İşte bu güvenle yerini sağlamlaştırdığı zirvede yıllardır açık ara önde olmayı sürdürüyor.

Gazetemiz YENİGÜN bugünlerine çok kolay gelmedi. Elbette bunda en büyük pay, siz değerli okurlarımızın. Sizler aldığınız bir gazetenin yanında verdiğiniz ilanlarınızla bize destek oldunuz.

Bu destek ve güvenle tam 21 yılı geride bıraktık.

21 yıldır benimle birlikte bu çatı altında olan Emin Can, Ekrem Ürdüç, Ali Fikri Aşık, Fethi Özer, Abdullah Can ve aramıza yıllar sonra katılıp bizimle olan Cevdet Güngör’e ve yine 21 yıldır kesintisiz ilçelerimizden katkı sağlayan sevgili Salim Özyılmaz, Erol Ulu, İzzettin Kömürcü, Ahmet Şen, Hasan Öztürk, Emin Hıraç ve Ali Alemdar, Murat Hazer ve Oktay Sarı ile birlikte tüm gazetede bayilerimize teşekkür ediyorum.

Bunun yanında YENİGÜN Ailesi’nde bulunup katkı veren adlarını burada sayamayacağım tüm eski ve şu andaki tüm çalışma arkadaşlarıma da minnetlerimi sunuyorum.

Gazetemiz Kurucusu Necdet Güngörsün ve Abdullah Çelik’e Allah’tan rahmet dilerken, gazetemiz sahipleri İmtiyaz Sahibi Halil İbrahim Balcı, Nazan Gürsoy ve Tolga Güngörsün’e de bize sağladıkları ortam ve güvenleri için ayrıca teşekkür ediyorum.

Çünkü, zirveye çıkmaktan çok zirvede kalmanın önemini bilerek yolumuza sizlerin desteği ile devam ediyoruz. İyi ki varsınız!...